Poďme prehĺbiť zážitok!

freeSAT poskytuje už od roku 2000 bezstarostnú zábavu celým rodinám! Len za posledných päť rokov sme zdvojnásobili počet televíznych kanálov a väčšinu z nich sprístupnili vo vysokom rozlíšení už v základných balíkoch. Užívajte si svoje obľúbené televízne kanály vo vysokom rozlíšení a vyberte si z našich prémiových balíkov, ktoré ešte zintenzívnia vaše televízne zážitky.

Pozrite si naše balíky!
#

Naše služby vám poskytneme, kde len chcete!

Televízny signál vám dokážeme zabezpečiť bez ohľadu na to, kde bývate. Satelitná služba freeSAT je dostupná všade a vo vynikajúcej kvalite. Vďaka pokrytiu satelitnou technológiou sprístupňujeme naše služby kdekoľvek, nezáleží na tom, kde bývate a aká je vo vašom okolí infraštruktúra. Každý môže prijímať vysokokvalitný digitálny signál a stovky televíznych kanálov!

Pozrite si naše balíky!
#

Výnimočná starostlivosť o zákazníkov!

Naše centrum služieb zákazníkom môžete kontaktovať najrôznejšími spôsobmi: telefonicky, e-mail, ba dokonca aj cez našu facebookovú stránku www.facebook.com/freeSATtvSK alebo funkciu „Zavolajte mi späť“. Naši operátori vás budú kontaktovať a zodpovedajú všetky vaše otázky. Sme hrdí na vernosť našich zákazníkov a robíme všetko pre to, aby sme si udržali ich spokojnosť.

Pozrite si naše balíky!
#

Vždy k vašim službám!

Popri vynikajúcej starostlivosti o našich zákazníkov ponúkame služby širokej siete vyše 200 autorizovaných predajcov a montérov, ktorí sú ochotní rýchlo a bezproblémovo priniesť priamo k vám domov všetky naše produkty.

Predajne miesta
#

Výborná kvalita a rôznorodý obsah!

Vďaka technickému zázemiu služby freeSAT sú televízne kanály šírené v dokonalej obrazovej a zvukovej kvalite. Bez ťažkostí dokážeme poskytnúť zábavu pre celú rodinu!

Hľadáte najlepšie filmy? Najnovšie hollywoodske seriály? Dobrodružstvo? Dokumenty? Animované filmy? Správy? Programy o varení? HBO kedykoľvek na vašom tablete alebo počítači? Poskytujeme široký výber žánrov, základným programovým balíkom počnúc a prémiovými balíkmi končiac. Určite nájdete televízny program, ktorý bude vyhovovať vám a vašim najbližším!

Zoznam programov
#