Naplánujte si pozeranie (EPG)

Čo dávajú v televízii dnes večer? Elektronický programový sprievodca (EPG) je súčasťou každého balíka freeSAT. EPG je ekvivalent tlačeného televízneho programu, ktorý vám nielen ukáže, čo sa vysiela, ale pridá k tomu aj krátky popis.

Viac info
#

HBO kedykoľvek a kdekoľvek s HBO GO (HBO GO)

Ste na cestách? Vstúpte do knižnice so stovkami filmov a dokumentov cez vaše obľúbené zariadenie, či už je to smartfón, alebo tablet, alebo späť doma cez váš smart televízor. S HBO GO si môžete vychutnať okamžitý a neobmedzený prístup k najlepším programom, filmom a dokumentom kanála HBO, kedykoľvek budete chcieť. Už nikdy nezmeškáte epizódu svojho obľúbeného seriálu. Služba HBO GO je zahrnutá vo všetkých našich balíkoch HBO.

Viac info
#

Počúvajte rádio

Počúvajte rozhlasové stanice priamo z vášho televízora alebo domáceho kina. Digitálne rozhlasové stanice poskytujú vynikajúci zvukový zážitok. Digitálny zvuk Dolby 5.1 premení vašu obývačku na koncertnú sieň. Digitálne rádio nemá v sebe žiadne syčanie a praskanie, tlmenie ani prekrývanie – je to jednoducho skvelá voľba na dlhý čas. Široký výber rozhlasových staníc je k dispozícii všetkým predplatiteľom služby freeSAT.

#