Dostupné kdekoľvek

Technológia satelitnej televízie vám prináša úžasné televízne zážitky priamo v pohodlí domova. Jednou z najväčších výhod satelitnej televízie je oblasť pokrytia: môžete žiť takmer kdekoľvek na Slovensku a mať stovky televíznych kanálov vo vysokej kvalite.

Zoznam programov
#

Široký výber kanálov (> 120 kanálov)

Táto technológia nám umožňuje ponúknuť vám viac ako 120 vysokokvalitných digitálnych kanálov, počnúc vašimi obľúbenými miestnymi a končiac známymi medzinárodnými. Naša široká ponuka programových balíkov je šitá na mieru celej vašej rodine. Kanály v nich obsiahnuté poskytujú programy najrôznejšieho druhu – od zábavných šou cez filmy, animované seriály, dokumenty až po hudbu či relácie o životnom štýle.

Viac info
#

Prémiové kanály a ďalšie možnosti

A čo tak obohatiť si váš programový balík prémiovým obsahom? Vyberte si HBO Pak alebo HBO MaxPak a vychutnávajte si HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax, Cinemax 2 a HBO GO – internetovú knižnicu filmov. Ak chcete komerčné filmy, pridajte si k vašim službám FilmBox Pak, a získate tak filmy pre celú rodinu s kanálmi FilmBox Premium, FilmBox Family a FilmBox Plus. Alebo môžete skúsiť balík freeSAT active s programami pre dospelých. Navyše poskytujeme aj možnosť výberu kanálov v HD kvalite.

Viac info
#

Satelity Thor 5 a 6 (0,8° W)

Tieto dva satelity boli spustené v rokoch 2008 a 2009. Pokrývajú takmer všetky európske krajiny a poskytujú vysokokvalitný digitálny signál do každej domácnosti. Okrem množstva kanálov zahrnutých v našich balíkoch budete mať prístup k výberu voľne dostupných kanálov FTA (free to air), ktoré sú vysielané našimi satelitmi. Nasmerujte vašu satelitnú anténu na 0,8° západne, aktivujte si službu freeSAT a užívajte si našu ponuku.

Viac info
#