Navigácia

Po úspešných kampaniach s kanálmi AXN, AXN White a AXN Black ponúkne satelitná služba freeSAT divákom na Slovensku a v Českej republike ďalší mesiac nekódovaného prístupu k AXN a AXN Black, konkrétne od 1. októbra do 2. novembra 2015. Bežne sú kanály AXN dostupné len zákazníkom s aktivovanými balíkmi freeSAT plus HD a SuperPak, v uvedenom období ich však budú môcť pozerať úplne zadarmo aj zákazníci s aktivovanými balíkmi freeSAT light a freeSAT medium HD.

Diváci sa počas dlhých jesenných večerov môžu tešiť na atraktívnu ponuku – napríklad dva diely kultovej série Hviezdne vojny každý víkend od 2. októbra na kanáli AXN alebo obľúbený animovaný seriál na tú istú tému Star Wars: Vojny klonov, ktorý prinesie kanál AXN Black.

Okrem televízneho programu budú pre zákazníkov freeSAT pripravené aj súťaže o hodnotné ceny inšpirované Hviezdnymi vojnami. Spolu s podrobnými informáciami ich nájdu na facebookových stránkach satelitnej služby freeSAT www.facebook.com/freeSATtvSK na Slovensku a www.facebook.com/freeSATtvCZ v Českej republike.

Tlačové správy