Navigácia

Všetci zákazníci freeSAT budú môcť od 23. do 26. októbra zdarma pozerať kanály HBO a HBO HD

UPC DTH S.à r.l., popredný poskytovateľ služieb satelitnej televízie na Slovensku, pozýva všetkých odberateľov svojej služby freeSAT pozerať očakávanú premiéru nového šesťdielneho krimithrilleru Mamon. freeSAT kvôli nej sprístupní na celý víkend od 23. do 26. októbra  kanály HBO a HBO HD všetkým svojim zákazníkom, ktorí tak budú môcť pozerať nielen prvý diel nového seriálu, ale aj mnoho ďalších programov, filmov a seriálov, ktoré HBO ponúka.

Kriminálny seriál Mamon v temnom severskom štýle natočil pre HBO Europe známy český režisér Vladimír Michálek, držiteľ Českého leva. Hlavnú úlohu stvárnil Matěj Hádek a divákom sa predstaví i mnoho ďalších známych českých hercov, okrem iných Michal Dlouhý, Eva Leimbergerová, Tereza Hofová, Gabriela Míčová, Daniel Tůma, Igor Bareš či Ondřej Malý.

Dej seriálu je zasadený do obdobia prevratných politických a ekonomických zmien, ktoré naša krajina zažívala v 90. rokoch. Rozpráva príbeh investigatívneho novinára Petra Vlčka, ktorý sa venuje prípadu podozrivej privatizácie a tunelovania významného štátneho podniku, ktorý vedie jeho brat Daniel. Ten pod tlakom spácha samovraždu a všetko naznačuje tomu, že sa stal obeťou mocenských hier a intríg z minulosti.

Registrovaní užívatelia on-line služby HBO GO si budú môcť pozrieť každý diel seriálu vždy s týždňovým predstihom pred divákmi bežného vysielania. Služba HBO GO je k dispozícii zákazníkom služby freeSAT v rámci balíkov HBO Pak a HBO MaxPak. Tí, ktorí si svoj účet HBO GO doposiaľ neaktivovali, tak môžu učiniť po zadaní platnej e-mailovej adresy na webovej stránke freeSAT a pozerať kanál HBO kedykoľvek a kdekoľvek.

Tlačové správy