FilmBox+

Sme radi, že sa zaujímate o službu FilmBox+ a dovoľte, aby sme Vám poskytli niekoľko základných informácií. Služba Filmbox+ je k dispozícii ako bonus všetkým zákazníkom freeSATu s predplateným balíčkom FilmBox Pak a umožní Vám sledovať najkvalitnejšie filmy, seriály a ďalšiu obľúbenú televíznu zábavu tiež online na PC, mobilných zariadeniach (tablet, smartfón) alebo na Smart TV.

Modernizovaný systém Vám sprostredkuje nové filmové zážitky. Úplne nová platforma FilmBox+ Vám teraz umožní využívať funkcie, ako je sťahovanie a sledovanie v režime offline, vytvárať zoznam obľúbených položiek alebo vybrať jazykovú verziu. Tiež ponúkne vyššiu obrazovú kvalitu, intuitívnejšie ovládanie a veľa ďalšieho.

 1. Čo potrebuje zákazník na prístup k aplikácii FilmBox+ ?

  Zákazník má prístup k aplikácii FilmBox+ s aktivovaným balíkom FilmBox Pak, dokončenú registráciou na stránkach FilmBox+ a samozrejme musí mať pripojenie k internetu.

 2. Ako sa môže zákazník registrovať do aplikácie FilmBox+ ?

  Pre úspešné dokončenie registrácie budete potrebovať voucher čiže aktivačný kód, ktorý dostanete od operátora nášho Zákazníckeho servisu, bez tohto kódu nebude možné dokončiť registráciu.

  1. Na stránkach www.filmboxlive.sk zvoľte v pravom hornom rohu tlačidlo Prihlásiť sa.
  2. V pravom hornom rohu kliknite na tlačidlo Registrovať sa.
  3. Teraz zadajte meno alebo prezývku Filmbox účtu, Váš e-mail a heslo, ktorým sa budete prihlasovať do služby Filmbox+ . Kliknite na tlačidlo Registrovať sa.
  4. Na Vami uvedenú emailovú adresu prijmete uvítací list v anglickom jazyku, kliknite na červené tlačidlo Confrim Account, čím dôjde k dokončeniu registrácie.
  5. V novom okne prehliadača sa Vám zobrazí potvrdenie o dokončení registrácie v anglickom jazyku. Kliknite, prosím, na červené tlačidlo s textom Login.
  6. V pravom hornom rohu kliknite na tlačidlo Prihlásiť sa. Zadajte údaje pre prihlásenie: e-mail, heslo a kliknite na červené tlačidlo Prihlásiť sa.
  7. V pravom hornom rohu kliknite na Vaše meno (názov účtu) a ďalej na možnosť Môj účet.
  8. V sekcii Podrobnosti o predplatnom zvoľte možnosť Redeem Voucher. Vložte číslo voucheru, ktoré nájdete nižšie pod týmto návodom a potvrďte červeným tlačidlom Redeem Voucher.
  9. Voucher je akceptovaný a Vám sa zobrazia informácie o 12 mesačnom predplatnom, ktoré sa teraz začína čerpať.
  10. Kliknutím na tlačidlo Návrat Domov sa dostanete do hlavnej úlohy a môžete si plne vychutnať službu Filmbox+.

 3. Keď som už registrovaný, ako sa prihlásim do aplikácie FilmBox+ ?

  - navštívte web www.filmboxlive.com alebo spustite aplikáciu FilmBox+
  - kliknite na text „Máte už u nás účet?"
  - vyplňte prihlasovacie údaje, ktoré ste si vytvorili pri registrácii

 4. Keď som už registrovaný, ako sa môžem prihlásiť do aplikácie FilmBox+ na mobile, tablete či iných zariadeniach?

  Zákazník sa môže prihlásiť do aplikácie FilmBox+ na mobile, tablete a iných zariadeniach so špecifickým PIN kódom. PIN kódy sú vygenerované a poskytnuté zákazníkovi ako súčasť procesu registrácie do aplikácie FilmBox+ . Nájdete ich v informáciách o svojom účte na stránke www.filmboxlive.com. Na získanie PIN kódov sa prihláste do aplikácie FilmBox+ s vašimi prihlasovacími údajmi.

V prípade akýchkoľvek technických problémov so službou Filmbox+ alebo s mobilnou aplikáciou prosím neváhajte kontaktovať technické oddelenie FilmBox+ na adresesupport@filmbox.com.