FilmBox+

Sme radi, že sa zaujímate o službu FilmBox+ a dovoľte, aby sme Vám poskytli niekoľko základných informácií. Služba Filmbox+ je k dispozícii ako bonus všetkým zákazníkom freeSATu s predplateným balíčkom FilmBox Pak a umožní Vám sledovať najkvalitnejšie filmy, seriály a ďalšiu obľúbenú televíznu zábavu tiež online na PC, mobilných zariadeniach (tablet, smartfón) alebo na Smart TV.

Modernizovaný systém Vám sprostredkuje nové filmové zážitky. Úplne nová platforma FilmBox+ Vám teraz umožní využívať funkcie, ako je sťahovanie a sledovanie v režime offline, vytvárať zoznam obľúbených položiek alebo vybrať jazykovú verziu. Tiež ponúkne vyššiu obrazovú kvalitu, intuitívnejšie ovládanie a veľa ďalšieho.

 1. Čo potrebuje zákazník na prístup k aplikácii FilmBox+ ?

  Zákazník má prístup k aplikácii FilmBox+ s aktivovaným balíkom FilmBox Pak, dokončenú registráciou na stránkach FilmBox+ a samozrejme musí mať pripojenie k internetu.

 2. Ako sa môže zákazník registrovať do aplikácie FilmBox+ ?

  Prihláste sa do zákazníckej zóny Môj freeSAT (ak ešte nemáte účet, môžete sa zaregistrovať tu). V časti Môj profil prejdite na kategóriu „Prístup do portálu HBO Max a FilmBox+" a aktivujte si prístup do FilmBox+.

  1. Vyberiete zelené pole Aktivovať.
  2. Na emailovú adresu registrovanú v zákazníckej zóne obdržíte prihlasovacie údaje.
  3. Tieto údaje zadáte na stránkach Filmbox+ tu.

 3. Keď som už registrovaný, ako sa prihlásim do aplikácie FilmBox+ (cez PC)?

  1. navštívte web www.filmboxlive.com alebo spustite aplikáciu FilmBox+
  2. Ak máte účet spárovaný s účtom Google alebo Facebook, kliknite na Vami používaný účet. Ak ste pri registrácii použili iné prihlasovacie údaje, kliknite na tlačidlo Zaregistrovať sa, vyplňte mail a heslo, ktoré ste si zvolili pri registrácii.
  3. Kliknite na tlačidlo Zaregistrovať sa, čím sa prihlásite.

 4. Keď som už registrovaný, ako sa môžem prihlásiť do aplikácie FilmBox+ na mobilným zariadenie?

  1. Stiahnite si aplikáciu FilmBox+ (podľa operačného systému zariadenia – Google play alebo App Store).
  2. Spustite aplikáciu FilmBox+.
  3. Kliknite na Menu – symbol troch vodorovných čiar v ľavom hornom rohu.
  4. V spodnej časti vyberte položku Prihlásiť sa.
  5. Ak máte účet spárovaný s účtom Google alebo Facebook, kliknite na Vami používaný účet. Ak ste pri registrácii použili iné prihlasovacie údaje, kliknite na Zaregistrovať sa, vyplňte mail a heslo, ktoré ste si zvolili pri registrácii a potvrďte tlačidlom Zaregistrovať sa.

 5. Keď som už registrovaný, ako sa môžem prihlásiť do aplikácie FilmBox+ na Smart TV ?

  Pre aktiváciu služby FilmBox+ vo Vašu Smart TV slúži unikátny kód. Teto kód je automaticky generovaný a nájdete ho pod Vašim účtom po prihlásení cez internetový prehliadač na PC alebo cez aplikáciu v mobilnom zariadení.

  1. Vstúpte na stránku www.filmboxlive.com/sk cez internetový prehliadač na PC alebo cez aplikáciu v mobilnom zariadení.
  2. Prihláste sa k svojmu účtu.
  3. Kliknite na meno Vášho konta v pravom hornom rohu v prípade použitia PC alebo na tlačidlo Menu – symbol troch vodorovných čiar v ľavom hornom rohu v prípade použitia aplikácie v mobilnom zariadení.
  4. Vyberte položku Aktivovať zariadenie.
  5. Zobrazí sa Vám kód pre spárovanie Vašu Samrt TV s účtom FilmBox+.
  6. Spustite aplikáciu FilmBox+ na Vašu Smart TV.
  7. Vyplňte prihlasovacie údaje vrátane kódu a Prihláste sa.


V prípade akýchkoľvek technických problémov so službou Filmbox+ alebo s mobilnou aplikáciou prosím neváhajte kontaktovať technické oddelenie FilmBox+ na adresesupport@filmbox.com.