FilmBox+

Sme radi, že sa zaujímate o službu FilmBox+ a dovoľte, aby sme Vám poskytli niekoľko základných informácií. Služba Filmbox+ je k dispozícii ako bonus všetkým zákazníkom freeSATu s balíčkom FilmBox Pak prijímaným so satelitu Thor, prípadne s balíčkom Kombi+ ktoré prijímajú signál zo satelitu Astra. Táto služba Vám umožní sledovať najkvalitnejšie filmy, seriály a ďalšiu obľúbenú televíznu zábavu tiež online na PC, mobilných zariadeniach (tablet, smartfón) alebo na Smart TV.

Nový systém Vám sprostredkuje nové filmové zážitky. Úplne nová platforma FilmBox+ Vám teraz umožní využívať funkcie, ako je sťahovanie a sledovanie v režime offline, vytvárať zoznam obľúbených položiek alebo vybrať jazykovú verziu. Tiež ponúkne vyššiu obrazovú kvalitu, intuitívnejšie ovládanie a veľa ďalšieho.

 1. Čo potrebuje zákazník na prístup k aplikácii FilmBox+ ?

  Zákazník má prístup k aplikácii FilmBox+ s aktivovaným balíkom FilmBox Pak resp. Kombi+, dokončenú registráciou na stránkach FilmBox+ a samozrejme musí mať pripojenie k internetu.

 2. Ako sa môže zákazník registrovať do aplikácie FilmBox+ keď mám balíček FilmBox Pak?

  Prihláste sa do zákazníckej zóny Môj freeSAT (ak ešte nemáte účet, môžete sa zaregistrovať tu). V časti Môj profil prejdite na kategóriu „Prístup do portálu HBO Max a FilmBox+" a aktivujte si prístup do FilmBox+.

  1. Vyberiete zelené pole Aktivovať.
  2. Na emailovú adresu registrovanú v zákazníckej zóne obdržíte prihlasovacie údaje.
  3. Tieto údaje zadáte na stránkach Filmbox+ tu.

 3. Ako sa môže zákazník registrovať do aplikácie FilmBox+ keď mám balíček Kombi+?

  Zaregistrovať sa môžete len cez PC alebo na mobilnom zariadení prostredníctvom internetového prehliadača, nie cez aplikáciu.

  1. Kontaktuje Zákaznícky servis freeSATu a požiadajte operátora o aktivačný kód, ktorý budete potrebovať k registrácii do služby FilmBox+.
  2. Na stránkach www.filmbox.com zvoľte v pravom hornom rohu tlačidlo Prihlásiť sa a následne na tlačidlo Registrovať sa.
  3. TTeraz zadajte meno alebo prezývku FilmBox účtu, Váš e-mail a heslo, ktorým sa budete prihlasovať do služby FilmBox+. Kliknite na tlačidlo Registrovať sa.
  4. POZOR, v následnom kroku sa Vám zobrazí ponuka vyskúšať si 7 dňovú skúšobnú verziu, tu prosím kliknite na tlačidlo Späť zobrazené týmto symbolom < alebo kliknite na tlačidlo Späť vo Vašom prehliadači, neklikajte na Spustiť 7 dňovú skúšobnú verziu, boli by ste vyzvaní k zadaniu platobnej karty.
  5. Vytvorenie účtu je tak dokončené a systém Vás automaticky prihlási.
  6. V pravom hornom rohu kliknite na Vaše meno (názov účtu) a ďalej na možnosť Môj účet.
  7. V sekcii Plán a fakturácia zvoľte možnosť Uplatniť darčekový kupón. Vložte číslo voucheru, ktoré nájdete nižšie pod týmto návodom a potvrďte červeným tlačidlom Uplatniť poukážku. Následne budete vyzvaní na potvrdenie voucheru tlačidlom Aktivovať môj voucher.
  8. Voucher je akceptovaný a Vám sa zobrazia informácie o 12 mesačnom predplatnom, ktoré sa teraz začína čerpať.

 4. Keď som už registrovaný, ako sa prihlásim do aplikácie FilmBox+ (cez PC)?

  1. navštívte web www.filmbox.com alebo spustite aplikáciu FilmBox+
  2. Ak máte účet spárovaný s účtom Google alebo Facebook, kliknite na Vami používaný účet. Ak ste pri registrácii použili iné prihlasovacie údaje, kliknite na tlačidlo E-mail, vyplňte mail a heslo, ktoré ste si zvolili pri registrácii.
  3. Kliknite na tlačidlo Prihlásiť sa, čím sa prihlásite.

 5. Keď som už registrovaný, ako sa môžem prihlásiť do aplikácie FilmBox+ na mobilným zariadenie?

  1. Stiahnite si aplikáciu FilmBox+ (podľa operačného systému zariadenia – Google play alebo App Store).
  2. Spustite aplikáciu FilmBox+.
  3. Kliknite na ikonu Môj účet v pravom dolnom rohu.
  4. Vyberte možnosť Prihlásiť sa.
  5. Ak máte účet spárovaný s účtom Google alebo Facebook, kliknite na Vami používaný účet. Ak ste pri registrácii použili iné prihlasovacie údaje, kliknite na Zaregistrovať sa, vyplňte mail a heslo, ktoré ste si zvolili pri registrácii a potvrďte tlačidlom Zaregistrovať sa.

 6. Keď som už registrovaný, ako sa môžem prihlásiť do aplikácie FilmBox+ na Smart TV ?

  Pre aktiváciu služby FilmBox+ v Smart TV slúži unikátny kód. Tento kód je automaticky zobrazovaný pri prvom spustení aplikácie na Vašom zariadení alebo po dlhšej dobe, kedy ste službu aktívne nevyužívali.

  1. Spustite aplikáciu FilmBox+ na Vašu Smart TV.
  2. Vyplňte prihlasovacie údaje a Prihláste sa. Následne sa vám zobrazí kód pre aktiváciu Vašej Smart TV.
  3. Vstúpte na stránku www.filmbox.com cez internetový prehliadač na PC alebo cez aplikáciu v mobilnom zariadení.
  4. Kliknite na ikonu Vášho účtu v pravom hornom rohu v prípade použitia PC alebo v pravom dolnom rohu v prípade použitia aplikácie v mobilnom zariadení.
  5. Vyberte položku Aktivujte svoju TV.
  6. Zadajte kód, ktorý sa Vám zobrazuje na Vašu Smart TV, potvrďte tlačidlom Aktivovať. Následne dôjde k spárovaniu účtu FilmBox+ s Vašou Samrt TV a aplikácia sa spustí.


V prípade akýchkoľvek technických problémov so službou Filmbox+ alebo s mobilnou aplikáciou prosím neváhajte kontaktovať technické oddelenie FilmBox+ na adresesupport@filmbox.com.