Elektronické vyúčtovanie a inkaso

  1. Čo je elektronické vyúčtovanie? Elektronické vyúčtovanie je alternatívou klasického papierového vyúčtovania. Ide o elektronický súbor vo formáte PDF, ktorý Vám zašleme e-mailom. PDF obsahuje rovnaké údaje ako papierové vyúčtovanie. Nastaviť elektronické vyúčtovanie si môžete jednoducho tu
  2. Čo je to inkaso? Inkaso je pohodlná platobná metóda, ktorou jednorazovým príkazom v banke autorizujete spoločnosť UPC DTH S.à r.l. každý mesiac na automatické vyberanie platby za služby. Dátum stiahnutia inkasa budete mať na vyúčtovaní uvedený ako dátum splatnosti. Pre podrobné informácie ako zriadiť inkasný príkaz kliknite sem.
  3. Ako sa uplatňuje zľava za elektronické vyúčtovanie a inkaso? Zľava za elektronické vyúčtovanie a inkaso sa uplatňuje vždy v mesiaci, ktorý nasleduje po mesiaci, v ktorom sme Vám zaslali vyúčtovanie prostreníctvom e-mailu alebo ste služby uhradili prostredníctvom inkasa. Aktivujte si elektronické vyúčtovanie a vyúčtovanie dostanete namiesto klasickej pošty e-mailom. Ušetríte tak 0,20€. Vyberte si pohodlnú kombináciu inkasa a elektronického vyúčtovania a ušetrite až 0,50€ mesačne.
^M