Čo je FilmBox+ ?

FilmBox+ je zábavná aplikácia rozširujúca balíček FilmBox Pak* a Kombi+, vďaka ktorej môžete na základe objednaného balíčka sledovať stovky filmov a videí na požiadanie či naživo. Vďaka aplikácii FilmBox+ , dostupnej na PC, mobiloch, tabletoch, ale aj smart TV a hracích konzolách, môžete mať svoje obľúbené programy vždy a všade so sebou.

Knižnica videí

Viac ako tisíc filmov vďaka knižnici videí na požiadanie.

Opätovné prehrávanie

Obnovenie prehrávania a opätovné prehrávanie obľúbených programov.

IOS i Android

K dispozícii na zariadeniach s operačným systémom iOS a Android.

Kedykoľvek a kdekoľvek

Programy z balíčka FilmBox Pak* dostupné kedykoľvek a kdekoľvek.

Ďalších 6 programov

Ďalších 6 programov so živým vysielaním, exkluzívne v aplikácii

Celkom 10 programov naživo

Získate kompletne 10 programov so živým vysielaním

Ako môžete získať aplikáciu FilmBox+ ?

Prémiový obsah aplikácie FilmoBox+ môžu využívať všetci zákazníci freeSATu s aktivovaným balíčkom FilmBox Pak* alebo Kombi+ a to bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.

Ak máte balíček FilmBox Potom a prijímate signál zo satelitu THOR, potom sa najskôr sa zaregistrujte do Môj freeSAT a následne do aplikácie FilmBox+ . Ak, ale využívate balíček Kombi+, prijímate signál zo satelitu ASTRA, potom kontaktuje Zákaznícky servis freeSATu a požiadajte operátora o aktivačný kód, ktorý budete potrebovať na registráciu do aplikácie FilmBox+ . Viac informácií o registrácii nájdete tu.

* Čo je FilmBox Pak?

FilmBox Pak je jeden z programových balíčkov služby freeSAT, ktorý je dostupný zákazníkom s pôvodnými balíčkami medium HD a plus HD zo satelitu Thor 6, Thor 7 a Intelsat 0.8 ° W. FilmBox Pak ponúka 4 filmové programy s nonstop vysielaním - FilmBox Extra HD, FilmBox Premium HD, FilmBox Stars, FilmBox Family a ďalej tematické programy ako DocuBox a FightBox. S poplatkom lacnejším ako lístok do kina si môžete užívať filmové hity, inscenácie aj úspešné seriály.