Čo by ste mali vedieť o HBO GO?

HBO GO je bohatá on-line knižnica pre Vaše PC, tablet, inteligentný telefón alebo Smart TV. Od teraz môžete sledovať tie najlepšie filmy a seriály HBO 24 hodín denne, sedem dní v týždni kdekoľvek a kedykoľvek.

Kedykoľvek a kdekoľvek

HBO GO ponúka okamžitý a neobmedzený prístup k filmom a všetkým dielom úspešných seriálov HBO kedykoľvek a kdekoľvek

Uvidíte ako prví

Možnosť pozerať niektoré z najlepších programov ešte pred televíznou premiérou

042 - Devices Created with Sketch.

Až na 4 zariadeniach

Možnosť registrovať až 4 rôzne zariadenia

Veľké množstvo obsahu

Viac ako 2000 hodín televízneho obsahu

Detská ochrana

Bezpečné riešenie, ktoré chráni deti a rodičom umožňuje mať jednoduchú kontrolu

Vždy česky

V pôvodnom znení s titulkami alebo v českom jazyku

Ako môžete získať HBO GO?

HBO GO teraz môžete mať bez poplatkov! Ako bonus k balíčkom HBO Pak a HBO Max Pak, získate prístup do online knižnice HBO GO a vychutnáte si tak najväčšie filmové trháky a seriály HBO kdekoľvek a kedykoľvek.

Predplaťte si balíček HBO Pak alebo vyšší a automaticky získate prístup do služby HBO GO zadarmo! Prihláste sa do zákazníckej zóny Môj freeSAT (ak ešte nemáte účet, môžete sa zaregistrovať tu). V časti Môj profil prejdite na kategóriu „Prístup do portálu HBO Go a Filmbox Live" a vygenerujte si kód pre prístup do HBO GO. Aplikáciu si môžete stiahnuť do svojho inteligentného telefónu alebo tabletu, ktorý je podporovaný službou HBO GO (tu nájdete zoznam podporovaných zariadení). Ak budete chcieť sledovať filmy a seriály HBO na svojom osobnom počítači, navštívte hbogo.cz. Aplikáciu HBO GO nájdete aj predinštalovanú v podporovaných Smart TV, kde však môže byť súčasťou aktualizácií firmware alebo je potrebné stiahnuť si ju zadarmo z webového obchodu výrobcu aplikácie.

HBO GO je on-line služba, ktorá vyžaduje pripojenie k internetu. Náklady na internet hradí odberateľ. Skontrolujte si pravidlá a podmienky Vášho internetového poskytovateľa a/alebo Vášho mobilného operátora. Služba HBO GO je obmedzená na jeden účet zákazníka freeSAT. Zákazníci si ju môžu zaregistrovať až 4 zariadenia a súčasne obsah sledovať na dvoch z nich zároveň. Zatiaľ čo zákazník je oprávnený meniť zariadenia, je stanovený limit na 4 rôznych zariadeniach v rámci jedného kalendárneho mesiaca na jeden účet. Zariadenie, ktoré je odhlásené z účtu, nemôže byť opäť prihlásené v lehote 24 hodín. Aplikácia HBO GO je k dispozícii na AppStore pre iOS a na Google Play pre Android. Zoznam podporovaných zariadení nájdete tu. Aplikácia HBO GO je k dispozícii pre niektoré modely LG Smart TV a Samsung Smart TV. Zoznam televízorov s aplikáciou HBO GO nájdete tu. Ak máte akékoľvek otázky ohľadne prihlásenia do služby, kontaktujte prosím naše klientské centrum.

App StoreGoogle play