Čo by ste mali vedieť o HBO GO?

HBO GO je bohatá on-line knižnica pre Vaše PC, tablet, inteligentný telefón alebo Smart TV. Od teraz môžete sledovať tie najlepšie filmy a seriály HBO 24 hodín denne, sedem dní v týždni kdekoľvek a kedykoľvek.

Kedykoľvek a kdekoľvek

HBO GO ponúka okamžitý a neobmedzený prístup k filmom a všetkým dielom úspešných seriálov HBO kedykoľvek a kdekoľvek

Uvidíte ako prví

Možnosť pozerať niektoré z najlepších programov ešte pred televíznou premiérou

042 - Devices Created with Sketch.

Až na 4 zariadeniach

Možnosť registrovať až 4 rôzne zariadenia

Veľké množstvo obsahu

Viac ako 2000 hodín televízneho obsahu

Detská ochrana

Bezpečné riešenie, ktoré chráni deti a rodičom umožňuje mať jednoduchú kontrolu

Vždy česky

V pôvodnom znení s titulkami alebo v českom jazyku

Ako môžete získať HBO GO?

HBO GO teraz môžete mať bez poplatkov! Ako zákazník HBO si môžete vychutnávať najväčšie filmové trháky a seriály HBO kdekoľvek a kedykoľvek. Je to jednoduché, stačí kliknúť na freesattv.tv/klientsky-servis/kontakt/Kontaktni_formular a zaregistrovať sa!

Stačí, ak prostredníctvom formulára zadáte svoju e-mailovú adresu a my Vám obratom pošleme personalizovanú pozvánku k prihláseniu do služby HBO GO. Po prihlásení si môžete stiahnuť aplikáciu HBO GO do svojho inteligentného telefónu alebo tabletu, ktorý je podporovaný službou HBO GO (tu nájdete zoznam podporovaných zariadení). Ak budete chcieť sledovať filmy a seriály HBO na svojom osobnom počítači, navštívte hbogo.cz. Aplikáciu HBO GO nájdete aj predinštalovanú v podporovaných Smart TV, kde však môže byť súčasťou aktualizácií firmware alebo je potrebné stiahnuť si ju zadarmo z webového obchodu výrobcu aplikácie.

HBO GO je on-line služba, ktorá vyžaduje pripojenie k internetu. Náklady na internet hradí odberateľ. Skontrolujte si pravidlá a podmienky Vášho internetového poskytovateľa a/alebo Vášho mobilného operátora. Služba HBO GO je obmedzená na jeden účet zákazníka freeSAT. Zákazníci si ju môžu zaregistrovať až 4 zariadenia a súčasne obsah sledovať na dvoch z nich zároveň. Zatiaľ čo zákazník je oprávnený meniť zariadenia, je stanovený limit na 4 rôznych zariadeniach v rámci jedného kalendárneho mesiaca na jeden účet. Zariadenie, ktoré je odhlásené z účtu, nemôže byť opäť prihlásené v lehote 24 hodín. Aplikácia HBO GO je k dispozícii na AppStore pre iOS a na Google Play pre Android. Zoznam podporovaných zariadení nájdete tu. Aplikácia HBO GO je k dispozícii pre niektoré modely LG Smart TV a Samsung Smart TV. Zoznam televízorov s aplikáciou HBO GO nájdete tu. Ak máte akékoľvek otázky ohľadne prihlásenia do služby, kontaktujte prosím naše klientské centrum.

App StoreGoogle play
^M