freeSAT je členom rodiny Skylink

Radi by sme Vás informovali, že satelitná televízia freeSAT je členom rodiny Skylink a pripojila sa k najväčšej satelitnej platforme v Slovenskej republike s viac ako 1 miliónom zákazníkov. Navyše však máte teraz možnosť používať internetovú službu Skylink Live TV ako súčasť Vášho aktuálneho freeSAT balíčka.

Skylink Live TV pre Vás

Sledujte svoje obľúbené relácie až na 4 zariadeniach súčasne, kedykoľvek a kdekoľvek.

Na Vašom mobile, tablete, počítači a

vybraných inteligentných TV.

Sedemdňový archív programov a možnosť prehrávania práve vysielaného programu od začiatku.

Videopožičovňa so stovkami filmov a seriálov vr. filmov pre dospelých.

Prístup do aplikácie Skylink Live TV

Pre prihlásenie do aplikácie Skylink Live TV použite rovnaké údaje, ktoré teraz používate pre prihlásenie do zákazníckej zóny Môj freeSAT.

Nemám registráciu do Môj freeSAT

Registrácia do zákazníckej zóny Môj freeSAT je jednoduchá, stačí k tomu Zákaznícke číslo a poštové smerovacie číslo.

 • 1.

  Otvorte si registračnú stránku do zákazníckej zóny Môj freeSAT.

 • 2.

  Vyplňte Zákaznícke číslo alebo Číslo Smart karty, poštové smerovacie číslo z Vašej zmluvy a platnú e-mailovú adresu, ku ktorej máte prístup.

 • 3.

  Užívateľské meno je vždy Vaša e-mailová adresa.

 • 4.

  Na Vami uvedenej emailovej adrese potvrďte autorizačný odkaz kliknutím na Dokončiť registráciu.

Hotovo, Vaša zákaznícka zóna Môj freeSAT je aktívna a môžete sa prihlásiť do aplikácie Skylink Live TV!

Mám registráciu do Môj freeSAT

Výborne, v sledovaní programov v aplikácii Skylink Live TV na vašich zariadeniach Vám už nič nebráni, rovnaké údaje použite pre prihlásenie do aplikácie!

Stiahnite si aplikáciu do vášho inteligentného telefónu alebo tabletu, navštívte stránku livetv.skylink.sk alebo priamo použite Vás inteligentný TV.

Vážený zákazník, dňa 11.4.2021 došlo k aktualizácii prístupu k aplikácii Skylink Live TV. Ak sa prihlasujete prvýkrát po tomto dátume, budete požiadaní o aktualizáciu svojho hesla. Zmeňte si ho, prosím, cez možnosť „Zabudli ste svoje heslo". Po zmene hesla môžete ďalej sledovať Vaše obľúbené programy.

Podrobný popis služby Skylink Live TV, Zoznam inteligetných TV so službou Skylink Live TV a Chybové hlásenia a ich riešenia nájdete v sekcii Dokumenty na stiahnutie - Služba Skylink Live TV.

Používaním aplikácie Skylink Live TV sa nič nezmení na Vašom zmluvnom vzťahu so spoločnosťou freeSAT, preto sa v prípade otázok neobracajte na zákaznícky servis Skylinku, ale stále na Zákaznícke centrum freeSAT.

Prehľad programov na Skylink Live TV

Nižšie nájdete prehľad všetkých aktuálne ponúkaných programov internetovej televízie Skylink Live TV. Prehľad programov dostupných v pôvodných balíčkoch freeSAT medium HD a freeSAT plus HD si môžete stiahnuť tu.