Satelitná anténa – nasmerujte ju na náš satelit

Satelitná televízia pracuje na základe signálov, ktoré prijíma priamo satelitná anténa inštalovaná vonku, nasmerovaná na satelit Astra 23,5°E a 19,2°E. Z tohto dôvodu nie je potrebná žiadna osobitná infraštruktúra v okolí vášho domu alebo bytu. Stačí prepojiť satelitnú anténu so satelitným prijímačom, z neho pripojiť kábel k televízoru – a všetko je nastavené!

A freeSAT spolupracuje s miestnymi autorizovanými predajcami, ktorí vedia poskytnúť profesionálnu inštaláciu a servis týchto zariadení, ako aj pripraviť výhodné ponuky, ktoré vám uľahčia prechod na naše služby.

Predajne miesta
#

Smart karta

Televízny signál našej služby je šifrovaný. Odšifrovanie signálu je možné so smart kartou, ktorá je súčasťou dodávky s náležitosťami k vášmu programovému balíku. Smart karta má tvar a veľkosť kreditnej karty a obsahuje čip, ktorý umožňuje satelitnému prijímaču alebo modulu CI+ overiť si účastníka a poskytnúť mu predplatené televízne služby. Podobným spôsobom funguje napríklad SIM karta vo vašom mobilnom telefóne. Nárokovať si môžete len služby na základe informácií dostupných na čipovej karte.

Viac info
#

Viac TV

Skoncujte s bojmi o diaľkové ovládanie! Viac TV v miestnostiach vašej domácnosti vám umožnia vidieť, čokoľvek a kdekoľvek chcete, zatiaľ čo ostatní spokojne pozerajú svoj vlastný program.

Na jednu zmluvu freeSAT môžete zapojiť až 2 televízory.

Viac info
#

Satelitný prijímač

So satelitným prijímačom freeSAT dostanete náhradný prijímač v prípade poruchy a taktiež vám vždy bude automaticky aktualizovaný zoznam kanálov. Prenajatý satelitný prijímač od freeSAT umožňuje tiež jednoduché softvérové aktualizácie metódou OTA (over the air), vďaka čomu budete mať vždy prístup k najnovším funkciám a najlepší televízny zážitok.

#

Profesionálne inštalačné služby

Inštalácia služby freeSAT je zabezpečená prostredníctvom siete profesionálnych autorizovaných predajcov. Nájdete ich po celej krajine. A konkrétne toho, ktorý je najbližšie k vám, pomocou našej mapy predajcov.

Naši autorizovaní predajcovia majú právo predávať a inštalovať službu so satelitným vybavením v nadväznosti na priemyselné štandardy a poskytnú vám základné školenie o jej používaní.

Chcete k nám prejsť od svojho súčasného poskytovateľa satelitných služieb? Je to veľmi jednoduché – freeSAT vám navrhne ponuku, ktorá vykompenzuje s tým spojené náklady.

Viac info
#