Navigácia

O freeSAT

Spoločnosť Canal+ Luxembourg S. à r.l. so sídlom v Luxemburgu, európskej metropole satelitných služieb, je poskytovateľom vysokokvalitných satelitných televíznych služieb.

Spoločnosť Canal+ Luxembourg S. à r.l. poskytuje svojim zákazníkom v Českej republike a na Slovensku veľké množstvo kanálov, lepší obsah, zákaznícke služby, vynikajúcu kvalitu zvuku a krištáľovo čisté programy vo vysokom rozlíšení pod názvom freeSAT.

freeSAT je súčasťou spoločnosti Canal+ Luxembourg S. à r.l.

Služby

Služby freeSAT zahŕňajú:

  • Viac ako 125 programov
  • HD programy
  • Príjem signálu zo satelitu Astra 23,5°E a 19,2°E
  • Prémiové programové TV stanice, ako HBO, Cinemax, Filmbox Extra a Filmbox Premium
  • Obsah pre dospelých
  • Internetová televízia Skylink Live TV v cene

Konkrétne informácie o ponúkaných službách a kontaktných údajov pre jednotlivé krajiny nájdete tu.

freeSAT Česká republika

M7 Group

Skupina M7 Group vlastnená spoločnosťou Canal+ je jedným z najväčších európskych prevádzkovateľov televíznych platforiem na báze satelitov a IP a používa rôzne značky v rôznych krajinách: freesat a Skylink v Českej republike a na Slovensku, Canal Digitaal v Holandsku, TV Vlaanderen a TeleSat v Belgicku, UPC Direct v Maďarsku, FocusSat v Rumunsku, HD Austria v Rakúsku a Diveo v Nemecku. Všetky značky ponúkajú balíčky na mieru pre klientov prispôsobených miestnej kultúre a jazyku v týchto krajinách. Dnes M7 Group poskytuje služby pre viac ako 3 milióny predplatiteľov so stovkami satelitných a IP rádiových a televíznych služieb v digitálnej, HD a UHD kvalite. M7 Group tiež poskytuje širokopásmové a telefónne služby svojim zákazníkom v Holandsku, Belgicku a Maďarsku. M7 Platform Services poskytuje vysielateľovi komplexné distribučné riešenia pre DTH, káblový a IPTV príjem. Viac informácií na www.m7group.eu.