O freeSAT

u

Spoločnosť M7Group so sídlom v Luxemburgu, európskej metropole satelitných služieb, je poskytovateľom vysokokvalitných satelitných televíznych služieb. Svoje služby ponúka v Maďarsku, Českej republike a na Slovensku a riadi satelitné televízne služby poskytovateľa v Rumunsku.

Jej ponuka produktov priamo do domu (direct to home – DTH), na maďarskom trhu známa ako UPC Direct, na českom a slovenskom ako freeSAT a v Rumunsku ako Focus Sat, mala k decembru 2016 viac ako 840 000 zákazníkov. UPC DTH S.à r. l. poskytuje svojim zákazníkom viac kanálov, lepší obsah, ocenenú zákaznícku podporu a špičkovú kvalitu signálu vrátane krištáľovo čistých programov vo vysokom rozlíšení. Spoločnosť UPC DTH S.à r.l. je súčasťou M7 Group S.A. so sídlom v Luxemburgu.

Služby

Služby UPC DTH S.à.r.l. zahŕňajú:

  • Viac ako 145 TV programov
  • HD programy
  • DVR služba s pokrokovými funkciami
  • Prémiové programové TV stanice, ako HBO, Cinemax , Filmbox Extra a Filmbox
  • Obsah pre dospelých

Konkrétne informácie o ponúkaných službách a kontaktných údajov pre jednotlivé krajiny nájdete na webových stránkach freeSAT:

Česká republika

M7 Group - Materská spoločnosť

M7 Group je jedným z najväčších európskych prevádzkovateľov televíznych platforiem na báze satelitov a IP a používa rôzne značky v rôznych krajinách: freesat a Skylink v Českej republike a na Slovensku, Canal Digitaal v Holandsku, TV Vlaanderen a TeleSat v Belgicku, UPC Direct v Maďarsku, FocusSat v Rumunsku, HD Austria v Rakúsku a Diveo v Nemecku. Všetky značky ponúkajú balíčky na mieru pre klientov prispôsobených miestnej kultúre a jazyku v týchto krajinách. Dnes M7 Group poskytuje služby pre viac ako 3 milióny predplatiteľov so stovkami satelitných a IP rádiových a televíznych služieb v digitálnej, HD a UHD kvalite. M7 Group tiež poskytuje širokopásmové a telefónne služby svojim zákazníkom v Holandsku, Belgicku a Maďarsku. M7 Platform Services poskytuje vysielateľovi komplexné distribučné riešenia pre DTH, káblový a IPTV príjem.

^M