Čo by ste mali vedieť o Max?

Max je obsiahla streamovacia platforma pre Vaše PC, tablet, inteligentný telefón alebo Smart TV. Od teraz môžete sledovať tie najlepšie filmy a seriály HBO 24 hodín denne, sedem dní v týždni kdekoľvek a kedykoľvek.

Súčasťou Maxu bude aj sledovanie Olympijských hier v Paríži 2024.

Kedykoľvek a kdekoľvek

Max ponúka okamžitý a neobmedzený prístup k filmom a všetkým dielom úspešných seriálov HBO kedykoľvek a kdekoľvek

Uvidíte ako prví

Možnosť pozerať niektoré z najlepších programov ešte pred televíznou premiérou

042 - Devices Created with Sketch.

Až na 2 zariadeniach

Neobmedzený počet pripojených zariadení, súbežné vysielanie na 2 zariadeniach

Veľké množstvo obsahu

Viac ako 13 000 hodín prevratnej zábavy

Detská ochrana

Bezpečné riešenie, ktoré chráni deti a rodičom umožňuje mať jednoduchú kontrolu

Vždy česky

V pôvodnom znení s titulkami alebo v českom jazyku

Ako môžete získať Max?

Max teraz môžete mať bez poplatkov! Ako bonus k balíčkom HBO Pak a HBO Max Pak, získate prístup do online knižnice Max a vychutnáte si tak najväčšie filmové trháky a seriály HBO kdekoľvek a kedykoľvek.

Prihláste sa do zákazníckej zóny Môj freeSAT (ak ešte nemáte účet, môžete sa zaregistrovať tu). V časti Môj profil prejdite na kategóriu „Prístup do portálu Max" a vygenerujte si kód pre prístup do služby Max. Aplikáciu si môžete stiahnuť do svojho inteligentného telefónu alebo tabletu, ktorý je podporovaný službou Max. Ak budete chcieť sledovať filmy a seriály na svojom osobnom počítači, navštívte www.max.com. Aplikáciu Max nájdete aj predinštalovanú v podporovaných Smart TV (zoznam podporovaných zariadení nájdete na stránkach zoznam podporovaných zariadení).

Max je on-line služba, ktorá vyžaduje pripojenie k internetu. Náklady na internet hradí odberateľ. Skontrolujte si pravidlá a podmienky Vášho internetového poskytovateľa a/alebo Vášho mobilného operátora. Služba Max je obmedzená na jeden účet zákazníka freeSAT. Zákazníci si ju môžu zaregistrovať viac zariadenia ale súčasne obsah sledovať len na dvoch z nich zároveň. Aplikácia Max je k dispozícii na AppStore pre iOS a na Google Play pre Android. Zoznam podporovaných zariadení a všetky podmienky používania služby Max nájdete vždy na stránkach Max.

HBO Max se mění na Max!

HBO Max se proměnil v Max. Co to pro vás jako stávajícího diváka znamená?

Když si otevřete aplikaci HBO Max, uvidíte oznámení, že si máte stáhnout novou aplikaci Max. Pokud se díváte přímo na webu na hbomax.com budete automaticky přesměrováni na max.com

Přihlašovací údaje k novému Maxu zůstanou stejné jako do dosavadního HBO Max.

Vaše profily, historii sledování a Můj seznam přeneseme na Max, ať můžete pokračovat přesně tam, kde jste přestali.

Nové podmínky užívaní, které platí od 21. 5. 2024, a všechny potřebné informace najdete na max.com

Nepamatujete si přihlašovací údaje?

Přihlašovací údaje si obnovíte snadno přímo na hbomax.com. Klikněte na tlačítko Přihlásit se a následně na Zapomenuté heslo, zadejte vaši e-mailovou adresu, kterou jste zadávali při registraci na stránkách HBO a potvrďte. Na váš e-mail vám zašleme podrobný postup jak heslo obnovit.

Mohu si dokoupit nový balíček „doplněk Sport“ s programy Eurosport 1 a Eurosport 2?

Žádný problém! Doplněk Sport si můžete snadno dokoupit přímo u Maxu na max.com nebo v nové aplikaci Max. Pozor! Doplněk Sport si nelze předplatit a sledovat samostatně – vždy musí být využíván současně s předplaceným balíčkem freeSATu, který obsahuje HBO programy (balíčky HBO Pak a HBO Max Pak) a je potřeba mít aktivovanou službu Max. V případě, že vám předplatné tohoto balíčku od freeSATu vyprší, bude vám automaticky zrušen i doplněk Sport. Případné nevyčerpané předplatné vám bude následně vráceno.