Prinášame Vám podrobnosti o spustení novej stanice CANAL+ Action na satelite Astra.
Spät na zoznam noviniek

CANAL+ Action odštartuje za týždeň

21.2.2023


CANAL+ Action odštartuje za týždeň! Prinášame Vám podrobnosti o spustení našej novej stanice CANAL+ Action!

Na čo sa môžu tešiť zákazníci freeSATu s balíčkom Multi alebo vyšším, ktorí prijímajú programy zo satelitu Astra 23,5°E?

Nová stanica CANAL+ Action nadchne všetkých milovníkov napätia, odvážnych prestreliek a hrdinských súbojov. Môžete sa tešiť na novinky v podobe akčných seriálov a filmov, ktoré budú mať práve na stanici CANAL+ Action svoju slávnostnú premiéru. Svoje miesto v programe budú mať ako európska tvorba, tak klasika s Brucom Willisom, Jasonom Stathamom a ďalšími obľúbenými tvárami. CANAL+ Action bude navyše tiež súčasťou internetovej televízie Skylink Live TV.

Ako CANAL+ Action naladiť?

Satelitné prijímače a TV s funkciou FastScan
Zákazníci, ktorí pre príjem programov používajú satelitný prijímač vybavený funkciou automatického ladenia programov (tzv. FastScan), sa ladením zaoberať nemusia. Už teraz môžu diváci vidieť na dočasnej pozícii 20 trailer s ukážkou programov, ktoré budú vysielané na CANAL+ Action už od 28. 2. 2023.

Prijímače a TV bez funkcie FastScan
Zákazníci, ktorých satelitný prijímač nie je funkciou FastScan vybavený, si môžu program CANAL+ Action naladiť manuálne a použiť nižšie uvedené parametre. Viac informácií o ladení programov tu.

Dňa 28. februára prebehne aktualizácia poriadia väčšiny programov vo FastScane. CANAL+ Action sa zaradí na pozíciu číslo 5.

Technické parametre pre naladenie programov:

Program:

CANAL+ Action

Pozícia vo FastScane:

20

Satelit:

Astra 23,5°E

Kmitočet:

11 973 MHz

Polarizácia:

vertikálna

FEC:

2/3

Symbolová rýchlosť:

29 900 kS/s

Norma:

DVB-S2 / 8PSK

Pilot:

OFF