Februárové novinky na freeSATu
Spät na zoznam noviniek

Februárové novinky na freeSATu

30.1.2024

Celý február si všetci zákazníci užijú voľné vysielanie stanice Viasat Explore. Tá naservíruje štvrtú sériu obľúbeného seriálu Austrálski lovci homárov alebo desať dielov série Drevo nad zlato, ktorá sleduje nebezpečnú prácu drevorubačov a majiteľa píly Kevina.

Ani vo februári freeSAT nekončí so športom a vďaka voľnému vysielaniu programov CANAL+ Sport 2 a CANAL+ Sport 3 môžu diváci sledovať dva nadchádzajúce tenisové turnaje. Hneď na 1. a 2. februára sú naplánované priame prenosy z rakúskeho Linzu a komentátori budú pripravení priamo pri centrálnom dvorci. Druhou zastávkou WTA Tour bude Abú Zabí, hlavné mesto Spojených arabských emirátov. Presný rozpis zápasov je k dispozícii na www.canalplussport.sk.
Voľné vysielanie platí pre všetkých zákazníkov freeSATu,
ktorí prijímajú signál zo satelitu Astra 23,5°E.

Programy CANAL+ Sport 2 a CANAL+ Sport 3 budú dostupné tiež v internetovej televízii Skylink Live TV, ktorú majú všetci zákazníci v cene svojho balíčka, či už prijímajú signál z Astry alebo Thoru.

16. 1. bol do ponuky Skylink Live TV zaradený dokumentárny program Crime & Investigation, ktorý je dostupný od balíčka Multi.

 

Technické parametre pre naladenie programu

Program:

CANAL+ Sport 2

Viasat Explore

Pozícia vo FastScane:

7

73

Satelit:

Astra 23,5°E

Astra 23,5°E

Kmitočet:

12 344 MHz

12 012 MHz

Polarizácia:

horizontálna

vertikálna

FEC:

2/3

2/3

Symbolová rýchlosť:

29 900 kS/s

29 900 kS/s

Norma:

DVB-S2/ 8PSK

DVB-S2/ 8PSK

Pilot:

OFF

OFF