Októbrové novinky na freeSATu 2023
Spät na zoznam noviniek

Októbrové novinky na freeSATu

3. 10. 2023


Radi by sme Vás informovali o októbrových novinkách. CANAL+ Action a knižnica CANAL+ novo od balíčka Smart a októbrovom voľném vysielanie.

CANAL+ Action a knižnica CANAL+ teraz od balíčka Smart
V útorok 3. októbra sa balíček Smart rozrástol o ďalší filmový kanál – CANAL+ Action, takže si ho užije viac divákov freeSATu, ktorí prijímajú signál zo satelitu Astra 23,5°E. Zároveň je novo pre zákazníkov s balíčkami Smart a Multi v internetovej televízii Skylink Live TV dostupná aj knižnica CANAL+, ktorá bola pôvodne prístupná od balíčka Kombi+.

Voľné vysielanie
Od utorka 3. 10. 2023 do utorka 7. 11. 2023 budú pre všetkých zákazníkov freeSATu, ktorí prijímajú signál zo satelitu Astra 23,5°E voľne dostupné dva programy.

Dokumentárne Spektrum uvedie sériu Vzdušní bojovníci o letcoch, ktorí radikálnym spôsobom zmenili vzdušné vojny, alebo dvojdielny dokument Ako sa žije v ponorke.

Druhou voľne dostupnou stanicou je CANAL+ Action, ktorá ponúkne adrenalínom nabité filmové trháky a dramatické seriály. V česko-slovenskej premiére 3. októbra uvedie francúzsky krimiseriál B.R.i. Policajná jednotka špecializovaná na organizovaný zločin má čo do činenia s gangmi, ktoré ohrozujú celý Paríž. Podarí sa jej členom zachovať si svoje morálne hodnoty, alebo budú musieť sami prejsť na stranu zločinu, aby s ním mohli bojovať?

Programy CANAL+ Action a Spektrum sú dostupné tiež v internetovej televízii Skylink Live TV, ktorú majú všetci zákazníci v cene svojho balíčka, či už prijímajú signál z Astry alebo Thoru.

Technické parametre pre naladenie programu:

Program:

CANAL+ Action

Spektrum

Pozícia vo FastScane:

5

80

Satelit:

Astra 23,5°E

Astra 23,5°E

Kmitočet:

11 973 MHz

12 090 MHz

Polarizácia:

vertikálna

vertikálna

FEC:

2/3

2/3

Symbolová rýchlosť:

29 900 kS/s

29 900 kS/s

Norma:

DVB-S2/ 8PSK

DVB-S2/ 8PSK

Pilot:

OFF

OFF