Programové zmeny na freeSATe

Programové zmeny na freeSATe

25.11.2020


Dňa 16. 11. 2020 rozširujeme programový balíček freeSAT Medium o dokumentárne programy Viasat Explore a Viasat History.

V internetovej televízii Skylink Live TV, ktorú máte ako zákazníci freeSAtu tiež k dispozícii, pribudla od začiatku novembra knižnica programov dokumentárneho programu Love Naturea doplnila tak bohatú ponuku dokumentov National Geographic. A v neposlednej rade odporúčame aj exkluzívne seriály na programe Skylink 7, a to Zmijovisko, Čierny barón, Domácí hřiště a Nelegálne.

K 31.12.2020 ukončuje spoločnosť Discovery distribúciu programov Discovery Showcase HD a Fine Living.

K 31. 12. 2020 končí platnosť komerčnej zmluvy s vysielateľom programov Discovery. Doteraz sa nepodarila dosiahnuť dohoda na prijateľných komerčných podmienkach, umožňujúcich predĺženie tejto zmluvy na ďalšie obdobie. Z tohto dôvodu opustí začiatkom roku 2021 programovú ponuku freeSAT programy Discovery, TLC, Discovery Showcase HD, Discovery Science, Animal Planet HD, Travel Channel HD, DTX, Investigation Discovery, Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD, Fine Living a Food network.

K 4.1.2021 bude rozšírená programová ponuka základného balíčka Medium HD o programy Canal+ Domo, Travel XP HD, Love Nature HD, Stingray iConcerts SD, Stingray Classica SD, Stingray C-Music.