Radi by sme vás informovali o spustení nášho nového programu CANAL+ Action, pridaní nových programov do ponuky internetovej televízie Skylink Live TV a o marcovom vysielaní na satelite Astra.
Spät na zoznam noviniek

Do akcie! Štartuje stanica CANAL+ Action a 5 nových kanálov v Skylink Live TV

27.2.2023

Do akcie! Štartuje stanica CANAL+ Action a 5 nových kanálov v Skylink Live TV

  • spustení akčného programu CANAL+ Action,
  • pridaní 5 nových programov do ponuky internetovej televízie Skylink Live TV,
  • marcové voľné vysielanie.

Na čo sa môžu tešiť zákazníci freeSATu s balíčkom Multi alebo vyšším, ktorí prijímajú programy zo satelitu Astra 23,5°E?
V utorok 28. 2. 2023 na poludnie dôjde k štartu pripravovaného akčného programu CANAL+ Action, a to ako na satelite, tak aj v internetovej televízii Skylink Live TV.

Nový program CANAL+ Action ponúkne vybrané tituly, napríklad akčnú komédiu Všetko, všade, naraz, ktorá je hneď v 11 kategóriách nominovaná na Oscara, exkluzívne v českej a slovenskej premiére. Okrem premiérových titulov uvedie CANAL+ Action aj obľúbené akčné evergreeny s hviezdnymi hercami. V marci to budú napríklad blockbustery Expendables 2: Znova v akcii alebo Plán úteku so Sylvesterom Stallonem, Arnoldom Schwarzeneggerom a ďalšími legendami. Počas prvého mesiaca vysielania bude možné vidieť aj oscarový REVENANT Zmŕtvychvstanie alebo divákmi výborne hodnotený kanadský seriál Plán B.

5 nových programov v Skylink Live TV
Okrem programu CANAL+ Action sa ponuka internetovej televízie Skylink Live TV rozrastie o ďalších 5 programov, a to pre zákazníkov, ktorí prijímajú programy zo satelitu Astra 23,5 ° E. Ide o filmové a dokumentárne stanice SPI International. Programovú skladbu rozšíri FilmBox Stars, FilmBox Extra, DocuBox, FilmBox Premium a FilmBox Family.

Balíček

Nové stanice

Smart           

FilmBox Stars

Multi

CANAL+ Action, FilmBox Stars, FilmBox Extra

Kombi+

CANAL+ Action, FilmBox Stars, FilmBox Extra, DocuBox, FilmBox Premium, FilmBox Family


Akciová ponuka na balíček Kombi+ sa predlžuje

Skylink tiež predlžuje akciovú ponuku internetového aj satelitného balíčka Kombi+, ktorý obsahuje nový program CANAL+ Action aj CANAL+ Sport a množstvo ďalších filmových, dokumentárnych a detských programov. Do 30. 6. 2023 si ho bude možné objednať za skvelú cenu.

Marcové voľné vysielanie
CANAL+ Action bude po celý marec dostupný zákazníkom od balíčka Smart, ktorí prijímajú programy zo satelitu Astra 23,5 ° E. Celý mesiac si ho môžu užiť ale všetci zákazníci freeSATu v internetovej televízii Skylink Live TV.
Diváci sa môžu pohodlne usadiť, začíname!

Technické parametre pre naladenie programov:

Program:

CANAL+ Action

Pozícia vo FastScane:

5

Satelit:

Astra 23,5°E

Kmitočet:

11 973 MHz

Polarizácia:

vertikálna

FEC:

2/3

Symbolová rýchlosť:

29 900 kS/s

Norma:

DVB-S2 / 8PSK

Pilot:

OFF