Voľné vysielanie na freeSATe - februar 2023
Spät na zoznam noviniek

Februárové voľné vysielanie

31. 1. 2023


Od stredy 1. 2. 2023 do stredy 1. 3. 2023 sú v rámci voľného vysielania zo satelitu Astra 23,5°E pre zákazníkov freeSAT s balíčkom Smart alebo vyšším, dostupné dva programy National Geographic Wild a Golf Channel.

To vyzerá ako poriadne divoká zábava! National Geographic Wild sa tak ako minulý rok bude každú februárovú nedeľu venovať najdivokejším mačkovitým šelmám – tvorom s veľkolepou silou, dravosťou a krásou, ktorým hrozí vyhynutie. Na divákov čakajú pôsobivé a silné príbehy s levmi, tigrami, gepardmi a leopardmi zo všetkých kútov sveta. Zatnúť pazúriky s National Geographic Wild je skutočne jednoduché.

Dokumentárny National Geographic Wild je dostupný tiež v rámci voľného vysielania v internetovej televízii Skylink Live TV, ktorú majú všetci zákazníci v cene svojho balíčka.

Športový program Golf Channel ponúkne exkluzívne prenosy z najprestížnejších golfových sérií na svete a nebudú chýbať ani tímové súťaže alebo spravodajstvo z golfového sveta.

Z programovej ponuky bude k 31. 1. vyradený lifestylový program CANAL+ Domo, a to zo satelitů Astra aj Thor.
Už na konci februára sa môžu zákazníci tešiť na nový program, zo satelitu Astra 23,5°E, z rodiny Canal+ so zameraním na akčný žáner – CANAL+ Action. Divákov budú čakať filmy a seriály, ktoré im svojím napätím a akčnými scénami vyrazia dych. Mnohé z nich budú mať v Českej republike a na Slovensku premiéru. Chýbať nebude ani obľúbená klasika. Viac informácií už čoskoro.

Technické parametre pre naladenie programov:

Program: Nat Geo Wild Golf Channel 
Pozície vo FastScan: 125 108
Satelit: Astra 23,5°E Astra 23,5°E
Kmitočet: 12 090 MHz 12 012 MHz
Polarizácia: Vertikálna Vertikálna
FEC:  2/3  2/3
Symbolová rýchlosť: 29 900 kS/s 29 900 kS/s
Norma: DVB-S2/ 8PSK DVB-S2/ 8PSK
Pilot: OFF OFF