INTELIGENTNÉ TELEFÓNY A TABLETY
S operačnými systémami iOS alebo Android. Službu je možné sledovať prostredníctvom aplikácie Skylink Live TV, ktorú si zadarmo stiahnete na App Store alebo Google Play.

POČÍTAČ ALEBO NOTEBOOK
Iba cez internetové prehliadače Safari, Chrome, Firefox, Opera a EDGE v aktuálnych verziách, služba je dostupná na webovej adrese livetv.skylink.sk.

INTELIGENTNÉ TELEVÍZORY
Samsung s operačným systémom Tizen (2017 a novšie) a LG s operačným systémom web OS 3.0 a vyššie. Na vybraných modeloch Finlux, Hitachi, JVC, Telefunken, Toshiba, Gogen, Hyundai a Orava používajúce platformu MB130, MB180, MB181, MB211 a MB230 alebo Philips a SONY s operačným systémom Android 7.0 a vyšší. A vybrané televízory Panasonic používajúci platformu MB211S, MB130B, MB130S alebo MB130T (modelové rady od roku 2019). Službu možno sledovať cez aplikáciu Skylink Live TV, ktorú nájdete v prehľade aplikácií daného televízneho prijímača alebo si ju zadarmo stiahnete.

Upozornenie: Skylink Live TV nie je kompatibilný s Android zariadeniami, ktoré nemajú certifikovaný operačný systém Android alebo Android TV. Aplikácia Skylink Live TV nie je kompatibilná aj so zariadeniami, ktoré majú tzv. rootnutý operačný systém. Na týchto zariadeniach aplikáciu Skylink Live TV nainštalujete, nebude ale možné si prehrať akýkoľvek obsah.