INTELIGENTNÉ TELEFÓNY A TABLETY
S operačnými systémami iOS alebo Android. Službu je možné sledovať prostredníctvom aplikácie Skylink Live TV, ktorú si zadarmo stiahnete na App Store alebo Google Play.

POČÍTAČ ALEBO NOTEBOOK
Iba cez internetové prehliadače Safari, Chrome, Firefox, Opera a EDGE v aktuálnych verziách, služba je dostupná na webovej adrese livetv.skylink.sk.

INTELIGENTNÉ TELEVÍZORY
Samsung s operačným systémom Tizen (2017 a novšie) a LG s operačným systémom web OS 3.0 a vyššie. Na vybraných modeloch Finlux, Hitachi, JVC, Telefunken, Toshiba, Gogen, Hyundai a Orava fungujúce na platforme MB130 a vyššie. Android TV s operačným systémom Android 7.0 a vyššie (Philips, SONY a ďalšie). A vybrané televízory Panasonic používajúce platformu MB130 a vyššie alebo My Home Screen (modelové rady od roku 2020 – ak sa vám aplikácia nezobrazuje, nemáte zodpovedajúci modelový rad. Aplikáciu nie je možné doinštalovať). Službu možno sledovať cez aplikáciu Skylink Live TV, ktorú nájdete v prehľade aplikácií daného televízneho prijímača alebo si ju zadarmo stiahnete.

OSTATNÉ ZARIADENIA
Na multimediálne centrá s Google certifikáciou, NVIDIA Shield TV alebo Apple TV, Chromecast 3 a Chromecast Google TV, Amazon Fire TV Stick s OS 6 a vyššie.

Upozornenie: Skylink Live TV nie je kompatibilný s Android zariadeniami, ktoré nemajú certifikovaný operačný systém Android alebo Android TV. Aplikácia Skylink Live TV nie je kompatibilná aj so zariadeniami, ktoré majú tzv. rootnutý operačný systém. Na týchto zariadeniach aplikáciu Skylink Live TV nainštalujete, nebude ale možné si prehrať akýkoľvek obsah.