Sme radi, že si vďaka spojeniu televízií freeSAT a Skylink môžete rozšíriť programovú ponuku a aktivovať si nové balíčky freeSAT Smart, Multi, Kombi+ Apple TV+ alebo Premium. Aby vám nové programy začali bežať, bude potrebné pretočiť vašu satelitnú anténu.

Jednoduchý postup, ako nové programové balíčky získať:

1. Najskôr nám dajte vedieť, že máte záujem o nové programové balíčky. Stačí kontaktovať naše zákaznícke centrum prostredníctvom chatu alebo zavolajte na tel. 222 999 900.

2. Na vašej satelitnej karte vám aktivujeme programy balíčka Smart, ktoré budú vysielané na družici Astra len 30 dní. Už teraz si môžete pretočiť svoju satelitnú anténu. Odporúčame postupovať podľa nášho videonávodu, s ktorým to určite hravo zvládnete. Ak sa na to sami necítite, nič sa nedeje. Objednáme vám inštalačného technika.

3. Dôležité! Dajte nám vedieť, či sa vám podarilo satelitnú anténu úspešne pretočiť. Zavolajte nám do zákazníckeho centra hneď, ako ju pretočíte, najneskôr však 30 dní od aktivácie balíčka Smart. Až v tejto chvíli vám aktivujeme nový programový balíček, ktorý si vyberiete.