HBO GO

 1. Čo je HBO GO?

  HBO GO je služba, ktorá poskytuje neobmedzený prístup k programom HBO na Vašom počítači, mobile, tablete alebo televízore s pripojením na internet. S HBO GO môžete sledovať vaše obľúbené filmy a seriály z produkcie HBO.

 2. Ako sa zaregistrovať do HBO GO?

  Predplaťte si balík HBO Pak alebo vyšší a automaticky získate prístup do služby HBO GO zadarmo! Jedinú informáciu, ktorú potrebujeme je váš e-mail, na ktorý Vám zašleme odkaz. Prostredníctvom neho sa zaregistrujete do služby HBO GO. Registrácia je jednoduchá, stačí ak vyplníte vlastné prihlasovacie meno a heslo.

 3. Ako sa prihlásiť do HBO GO?

  Pre prihlásenie sa do služby HBO GO je potrebné navštíviť stránku www.hbogo.sk alebo mať stiahnutú aplikáciu vo Vašom telefóne, tablete či televízore. Kliknite na "prihlásenie", vyberte freeSAT Slovensko ako svojho operátora a zadajte Vaše prihlasovacie meno a heslo.

 4. Zabudli ste prihlasovacie údaje do HBO GO?

  Na obnovu hesla stačí zadať prihlasovacie meno v možnosti "Zabudli ste heslo?" v časti "Prihlásenie". Automaticky Vám odošleme odkaz na obnovu hesla na Váš e-mail. Ak ste si nezapamätali žiadne prihlasovacie údaje do služby HBO GO, kontaktujte nás na čísle zákazníckeho centra freeSAT.

 5. Podmienky používania HBO GO

  1. Pre využívanie služby HBO je potrebné mať predplatený balík HBO Pak alebo vyšší
  2. Prvú registráciu do služby HBO GO odporúčame vykonať na počítači.
  3. Celkom je možné využívať službu HBO GO na 4 zariadeniach, nezávisle od seba. Pokiaľ máte zaregistrovaných viac zariadení, je možné, že služba nebude fungovať správne. Spravovať zariadenia (pridávať a mazať) je možné aj po prihlásení cez Menu.
  4. V prípade, že sa Vám stránka nezobrazuje správne, odporúčame reštartovať internetový prehliadač, prípadne použiť iný.
  5. Pokiaľ sú Vaše služby obmedzené z dôvodu neúhrady, služba HBO GO nebude fungovať.
  6. V prípade vyskytnutia chyby môžete kontaktovať naše zákaznícke centrum alebo podporu HBO GO: + 421 (800) 601449