HBO Max

 1. Čo je HBO Max?

  HBO Max je služba, ktorá poskytuje neobmedzený prístup k programom HBO na Vašom počítači, mobile, tablete alebo televízore s pripojením na internet. S HBO Max môžete sledovať vaše obľúbené filmy a seriály z produkcie HBO.

 2. Ako sa zaregistrovať do HBO Max?

  Predplaťte si balíček HBO Pak alebo vyšší a automaticky získate prístup do služby HBO Max zadarmo!

  Prihláste sa do zákazníckej zóny Môj freeSAT (ak ešte nemáte účet, môžete sa zaregistrovať tu). V časti Môj profil prejdite na kategóriu „Prístup do portálu HBO Max a FilmBox+" a vygenerujte si kód pre prístup do HBO Max.

  Potom prejdite na stránku HBO Max a v pravom hornom rohu vyberte možnosť „Prihlásiť sa" a ďalej vyberte možnosť „Registrácia cez operátora“. Ako operátora potvrďte freeSAT, zadajte kód, ktorý ste si vygenerovali a vytvorte si Vaše prihlasovacie údaje. Tým je registrácia dokončená.

 3. Ako sa prihlásiť do HBO Max?

  Pre prihlásenie sa do služby HBO Max je potrebné navštíviť HBO Max alebo mať stiahnutú aplikáciu vo Vašom telefóne, tablete či televízore. Kliknite na „Prihlásiť sa". Zadajte prihlasovacie údaje, ktoré ste zadali pri registrácii a potvrďte tlačidlom „Prihlásiť sa".

 4. Zabudli ste prihlasovacie údaje do HBO Max?

  Na obnovu hesla stačí zadať prihlasovacie meno v možnosti "Zabudli ste heslo?" v časti "Prihlásenie". Automaticky Vám odošleme odkaz na obnovu hesla na Váš e-mail. Ak ste si nezapamätali žiadne prihlasovacie údaje do služby HBO Max, kontaktujte nás na čísle zákazníckeho centra freeSAT.

 5. Podmienky používania HBO Max

  1. Pre využívanie služby HBO je potrebné mať predplatený balík HBO Pak alebo vyšší
  2. Prvú registráciu do služby HBO Max odporúčame vykonať na počítači.
  3. Celkom je možné využívať službu HBO Max na 4 zariadeniach, nezávisle od seba. Pokiaľ máte zaregistrovaných viac zariadení, je možné, že služba nebude fungovať správne. Spravovať zariadenia (pridávať a mazať) je možné aj po prihlásení cez Menu.
  4. V prípade, že sa Vám stránka nezobrazuje správne, odporúčame reštartovať internetový prehliadač, prípadne použiť iný.
  5. Pokiaľ sú Vaše služby obmedzené z dôvodu neúhrady, služba HBO Max nebude fungovať.
  6. V prípade vyskytnutia chyby môžete kontaktovať naše zákaznícke centrum alebo podporu HBO Max: + 421 (800) 601449

 6. Moje zariadenie nie je podporované, čo s tým?

  Spoločnosť HBO sa snaží neustále zlepšovať kvalitu a ponuku služieb HBO Max, to si vyžaduje výkonnejší hardvér. Následkom toho už nové verzie HBO Max nemusia podporovať niektoré staršie zariadenia. Jednou z možností ako sledovať HBO Max na nepodporovanom zariadení je pripojiť ho k podporovanému zariadeniu ako je, PC alebo Mac, Sony PlayStation 4, prípadne Apple TV 4, AirPlay alebo Chromecast.

  Rozhodnutím HBO nie je od 19. 1. 2022 aplikácia HBO Max dostupná v starších zariadeniach Samsung s OS Orsay a OS Tizen verzie roku 2015, LG s WebOS 3.5 a starších a PlayStation 3. Aplikácia preto nebude už dostupná na stiahnutie na daných zariadeniach.

  Odporúčame využívať HBO Max v inom podporovanom zariadení – viac informácií nájdete na stránkach HBO v sekcii FAQ.