Objednávka

 1. Aký balíček si môžem zvoliť?

  Už od balíčka freeSAT Smart si môžete užívať pestrú ponuku viac ako 80 televíznych kanálov, mnohé z nich dokonca vo vysokej HD kvalite. Pre náročnejších divákov je k dispozícii balíček freeSAT Multi, ktorý ponúka ešte viac programov než balíček freeSAT Smart a pre najväčšie televízne fajnšmekrov je tu freeSAT Kombi+, ktorý ponúka viac ako 110 programov alebo pak balíčky Kombi+ Apple TV+ alebo Premium.

  Pre najnáročnejších zákazníkov naviac ponúkame možnosť aktivovať si ďalšie prémiové balíčky. V súčasnej ponuke nájdete HBO Pak (3 prémiové filmové kanály HBO + online služba HBO Max), HBO Max Pak (3 filmové kanály HBO + online služba HBO Max a navyše 2 kanály Cinemax), freeSAT Active (3 kanály pre dospelých)  a pro maďasrké nadšence je tu Maďarský balíček.

 2. Ako si objednať služby freeSAT?

  Službu freeSAT je možné objednať online na stránke www.freesat.sk, telefonicky, kontaktovaním nášho zákazníckeho centra alebo u našich obchodných partnerov. Ich aktuálny zoznam a kontaktné údaje nájdete tu.

 3. Koľko prípojok je možné si objednať?

  Na každý televízor je potrebné mať jednu dekódovaciu kartu od nás. Na jednu zmluvu je možné využívať celkom 2 prípojky (1 hlavný a 1 ďalšia karta). Pričom ďalšia karta je spoplatnená podľa cenníka.

 4. Ako môžem zmeniť svoj prémiový balíček?

  Prémiový balíček služieb freeSAT je možné objednať online na stránke Prémiových balíčkov alebo prostredníctvom telefónu, kontaktovaním nášho zákazníckeho centra kde môžete požiadať o ich zmenu alebo zrušenie.