Objednávka

 1. Aký balíček si môžem zvoliť?

  Už od balíčka freeSAT Medium HD si môžete užívať pestrú ponuku viac ako 100 televíznych kanálov, mnohé z nich dokonca vo vysokej HD kvalite. Pre náročnejších divákov je k dispozícii balíček freeSAT Plus HD, ktorý ponúka ešte viac programov než balíček freeSAT Medium HD.

  Pre najnáročnejších zákazníkov naviac ponúkame možnosť aktivovať si ďalšie prémiové balíčky. V súčasnej ponuke nájdete Filmbox Pak (6 prémiových kanálov + online služba Filmbox Live), HBO Pak (3 prémiové filmové kanály HBO + online služba HBO GO), HBO Max Pak (3 filmové kanály HBO + online služba HBO GO a navyše 2 kanály Cinemax) alebo freeSAT Active (3 kanály pre dospelých).

 2. Ako si objednať služby freeSAT?

  Službu freeSAT je možné objednať online na stránke www.freesat.sk, telefonicky, kontaktovaním nášho zákazníckeho centra alebo u našich obchodných partnerov. Ich aktuálny zoznam a kontaktné údaje nájdete tu.

 3. Koľko prípojok je možné si objednať?

  Na každý televízor je potrebné mať jednu dekódovaciu kartu od nás. Na jednu zmluvu je možné využívať celkom 4 prípojky (1 hlavný a 3 ďalšie karty). Každá ďalšia karta je spoplatnená podľa cenníka.

 4. Ako môžem zmeniť svoj prémiový balíček?

  Prémiové balíček služieb freeSAT je možné objednať online na stránke Prémiových balíčkov alebo prostredníctvom telefónu, kontaktovaním nášho zákazníckeho centra kde môžete požiadať o ich zmenu alebo zrušenie.