Čo by ste mali vedieť o HBO Max?

HBO Max je bohatá on-line knižnica pre Vaše PC, tablet, inteligentný telefón alebo Smart TV. Od teraz môžete sledovať tie najlepšie filmy a seriály HBO 24 hodín denne, sedem dní v týždni kdekoľvek a kedykoľvek.

Kedykoľvek a kdekoľvek

HBO Max ponúka okamžitý a neobmedzený prístup k filmom a všetkým dielom úspešných seriálov HBO kedykoľvek a kdekoľvek

Uvidíte ako prví

Možnosť pozerať niektoré z najlepších programov ešte pred televíznou premiérou

042 - Devices Created with Sketch.

Až na 4 zariadeniach

Možnosť registrovať až 4 rôzne zariadenia

Veľké množstvo obsahu

Viac ako 2000 hodín televízneho obsahu

Detská ochrana

Bezpečné riešenie, ktoré chráni deti a rodičom umožňuje mať jednoduchú kontrolu

Vždy česky

V pôvodnom znení s titulkami alebo v českom jazyku

Ako môžete získať HBO Max?

HBO Max teraz môžete mať bez poplatkov! Ako bonus k balíčkom HBO Pak a HBO Max Pak, získate prístup do online knižnice HBO Max a vychutnáte si tak najväčšie filmové trháky a seriály HBO kdekoľvek a kedykoľvek.

Prihláste sa do zákazníckej zóny Môj freeSAT (ak ešte nemáte účet, môžete sa zaregistrovať tu). V časti Môj profil prejdite na kategóriu „Prístup do portálu HBO Max a Filmbox+" a vygenerujte si kód pre prístup do HBO Max. Aplikáciu si môžete stiahnuť do svojho inteligentného telefónu alebo tabletu, ktorý je podporovaný službou HBO Max. Ak budete chcieť sledovať filmy a seriály HBO na svojom osobnom počítači, navštívte www.hbomax.com. Aplikáciu HBO Max nájdete aj predinštalovanú v podporovaných Smart TV (zoznam podporovaných zariadení).

Rozhodnutím HBO nie je od 19. 1. 2022 aplikácia HBO Max dostupná v starších zariadeniach Samsung s OS Orsay a OS Tizen verzie roku 2015, LG s WebOS 3.5 a starších a PlayStation 3. Aplikácia preto nebude už dostupná na stiahnutie na daných zariadeniach. Odporúčame využívať HBO Max v inom podporovanom zariadení – viac informácií nájdete na stránkach HBO v sekcii FAQ.

HBO Max je on-line služba, ktorá vyžaduje pripojenie k internetu. Náklady na internet hradí odberateľ. Skontrolujte si pravidlá a podmienky Vášho internetového poskytovateľa a/alebo Vášho mobilného operátora. Služba HBO Max je obmedzená na jeden účet zákazníka freeSAT. Zákazníci si ju môžu zaregistrovať až 4 zariadenia a súčasne obsah sledovať na dvoch z nich zároveň. Zatiaľ čo zákazník je oprávnený meniť zariadenia, je stanovený limit na 4 rôznych zariadeniach v rámci jedného kalendárneho mesiaca na jeden účet. Zariadenie, ktoré je odhlásené z účtu, nemôže byť opäť prihlásené v lehote 24 hodín. Aplikácia HBO Max je k dispozícii na AppStore pre iOS a na Google Play pre Android. Zoznam podporovaných zariadení nájdete vždy na stránkach HBO Max.