Navigácia

Da Vinci Learning zahajuje on-line súťaž City Explorers pre zákazníkov satelitnej televíznej služby freeSAT. Hlavnou cenou pre víťaznú rodinu bude vzrušujúci víkend v Berlíne. V súťaži sa predstaví on-line Vrecková encyklopédia Da Vinci Learning. Súťaž je určená pre zákazníkov freeSAT na Slovensku a v Českej republike.

TV kanál Da Vinci Learning hľadá nové spôsoby, ako vzdelávať všetkých členov rodiny. Účastníci sa teraz môžu zúčastniť online kvízu spoločne s freeSAT a to zodpovedaním na otázku, čím sa zaradia do súťaže o rôzne ceny: víkend v Berlíne, ďalekohľad alebo ruksak. Súťaž prebieha od 21. septembra do 16. októbra, vrátane.

Všetci účastníci majú možnosť stiahnuť si s freeSAT zábavnú vzdelávaciu brožúru, Vreckovú encyklopédiu Da Vinci Learning, ktorá obsahuje najdôležitejšie vedecké objavy v histórii, myšlienky výnimočných ľudí, ktoré za nimi stoja, experimenty, ktoré môžu deti robiť doma a komiksové príbehy. Toto všetko predstavia dve dôležité postavičky, malý Leonardo da Vinci a Mikuláš Koperník, ktorí prevedú mladých čitateľov Vreckovou encyklopédiou Da Vinci Learning.

Každý účastník kvízu si môže stiahnuť vreckovú encyklopédiu zadarmo! Pozývame zákazníkovfreeSAT, aby sa zapojili do tejto veľkej príležitosti a vyhrali výlet objavovania Berlína pre celú rodinu, aby sa naučili niečo nové a vytvorili si vzácne spomienky. Diváci kanálu Da Vinci Learning prostredníctvom freeSAT na Slovensku a v Českej republike  sa môžu zúčastniť súťaže tak, že pôjdu na webovú stránku www.davinci-learning.com/win, zodpovedajú jednoduchú otázku a získajú šancu vyhrať. Učenie je celoživotný proces a je zábavné. Teraz stačí iba jedno kliknutie! Využite šancu spoznať „radosť z učenia“.

Tlačové správy