Navigácia

Bratislava, 9. júna 2016 – Viete, kedy je futbalista v ofsajde? Vedeli by ste to vysvetliť? Nakrúťte najvtipnejšie video a v novej súťaži freeSAT na facebooku #TotoJeOfsajd získajte šancu vyhrať televízor.

S Majstrovstvami Európy vo futbale EURO 2016 prichádza nová kampaň #TotoJeOfsajd. freeSAT bude od fanúšikov zbierať vysvetlenia postavenia mimo hry, jedného z najzákladnejších no zároveň najviac mätúcich futbalových pravidiel. Videá bude možné nahrávať cez facebookovú aplikáciu na oficiálnej facebookovej stránke freeSAT - https://www.facebook.com/freesatsk/

Najlepšie video si zvolia fanúšikovia sami. Kto získa najviac „lajkov“ vyhrá úplne nový HD televízor. Hrá sa aj o denné či týždenné ceny ako smart náramky, čiapky, trojnožky na fotoaparát alebo na smartfón, lopty na plážový futbal a mnohé ďalšie.

Súťaž potrvá počas európskeho šampionátu od 9. júna do 10. júla 2016 a zapojiť sa do nej môže každý.

V úvodnom videu žiada ľudí o vysvetlenie ofsajdu športový komentátor a je zábavné sledovať, aké je to zložité. Video si môžete pozrieť
na  https://vimeo.com/169869034 

Skúste spraviť vlastné!

Euro 2016 štartuje už tento piatok a sledovať ho možno na oboch kanáloch verejnoprávnej RTVS, na Jednotke a na Dvojke, vrátane všetkých zápasov slovenskej reprezentácie. freeSAT ponúka obidva kanály vo vysokom rozlíšení (HD).

Fandite s nami!

Tlačové správy