Navigácia

Nedajte si ujsť šancu vidieť Grand Prix na vlastné oči.

Satelitná televízna služba freeSAT vyhlásila na svojej webovej a facebookovej stránke novú on-line súťaž, v ktorej majú českí a slovenskí diváci kanálov Sport1, Sport2 a Sport2 HD možnosť získať vstupenky na Veľkú cenu Maďarska. Ta sa uskutoční 26. júla 2015 na slávnom okruhu Hungaroring..

Čo môžete vyhrať?

Prvou cenou je trojdňový zájazd do Budapešti pre dve osoby, v ktorom je zahrnuté ubytovanie vo štvorhviezdičkovom hoteli, cesta autobusom (s odchodmi z Prahy, Brna a Bratislavy) a dve vstupenky úrovne Silver na kvalifikáciu a hlavné preteky vrátane výnimočnej možnosti vstupu do stajne F1.

Druhou cenou sú dva víkendové zájazdy do Budapešti, spolu so vstupenkami úrovne Silver na kvalifikáciu a hlavné preteky.

Správne odpovede budú zlosované

Ako môžete vyhrať?

Víťazom súťaže sa stane ten, kto čo najpresnejšie uhádne víťazný kvalifikačný čas britských pretekov formuly 1, ktoré sa uskutočnia 5. júla 2015. Súťaž je na Slovensku i v Českej republike dostupná iba on-line, a to na webovej stránke služby freeSAT na adrese http://sk.freesattv.tv alebo na facebookovom profile http://sk-sk.facebook.com/freeSATtvSK. Pre Českú republiku platia adresy http://cz.freesattv.tv a http://cs-cz.facebook.com/freeSATtvCZ. Na účasť v súťaži, ktorá je určená všetkým občanom Českej a Slovenskej republiky, nie je nutné mať založený facebookový profil. Úplné znenie pravidiel je k dispozícii na webovej stránke freeSAT.

Satelitná televízna služba freeSAT v Českej republike a na Slovensku prináša celú sezónu formuly 1 na kanáloch Sport1, Sport2 a Sport2 HD cez živé prenosy všetkých pretekov a kvalifikácií, sprievodné slovo, reportáže z miest pretekov a odborné analýzy zo štúdia v češtine a slovenčine. Exkluzívne odvysiela aj britský dokumentárny program Legendy formuly 1, v ktorom uvidíte slávne postavy najrýchlejších automobilových pretekov, ako sira Jackieho Stewarta, Emersona Fittipaldiho, Miku Häkkinena, Eddieho Irvina či Ayrtona Sennu. Kanály Sport1 a Sport2 sú k dispozícii zákazníkom služby freeSAT v rámci balíka freeSAT medium a Sport2 HD ako súčasť balíka freeSAT HD.

Tlačové správy