Nový program CANAL+ Sport je prístupný na satelite Astra.
Spät na zoznam noviniek

Nový program CANAL+ Sport je prístupný na satelite Astra.

3.8.2022


Do našej ponuky pribudol náš nový program CANAL+ Sport, s ktorým diváci zažijú v priamom prenosu všetky zápasy najvyššej anglickej futbalovej súťaže – PREMIER LEAGUE. Zákazníci program nájdu v našom novom programovom balíčku freeSAT Kombi+.

Pre sledovanie programu CANAL+ Sport a všetkých ostatných programov z balíčka Kombi+, je nutné mať nastavenú satelitnú anténu tak, aby prijímala signál zo satelitu Astra 23,5°E a 19,2°E.

Ak už ste zákazníkom freeSATu a neprijímate signál zo satelitu Astra, kontaktujte prosím najskôr naše zákaznícke centrum prostredníctvom chatu alebo na telefónnom čísle 02 217 22 222.

Zákazníci, ktorí už prijímajú signál zo satelitu Astra, si môžu ihneď balíček Kombi+ objednať na Môj freeSAT a naladiť si CANAL+ Sport s ostatnými novými programami.


Satelitné prijímače a TV s funkciou FastScan

Zákazníci, ktorí pre príjem Skylinku používajú satelitný prijímač vybavený funkciou automatického ladenia programov (tzv. FastScan), sa ladením nemusia zaoberať – 4. 8. o 18:00 im na predvoľbe 4 začne hrať už živé vysielanie programu CANAL+ Sport SK. V opačnom prípade je potrebné vypnúť satelitný prijímač na 5-10 minút do pohotovostného režimu (stand-by).

Ako spustíte funkciu FastScan? Viac informácií nájdete tu.

Prijímače a TV bez funkcie FastScan

Zákazníci, ktorých satelitný prijímač nie je vybavený funkciou FastScan, si môžu program CANAL+ Sport naladiť manuálne – pri ladení odporúčame postupovať podľa návodu na obsluhu prijímacieho zariadenia a použiť nižšie uvedené parametre pre naladenie.

Satelit Astra 23,5°E / Kmitočet 11 973 MHz / Polarizácia Vertikálna / FEC 2/3 / Symbolová rýchlosť 29 900 / Norma DVB-S2, 8PSK / Pilot OFF

Viac informácií o ladení programov tu.

Ak sa bude hrať viac zápasov súbežne, zákazníci ich všetky uvidia na dočasných zápasových streamoch v internetovej televízii Skylink Live TV. Ako si aktivovať Skylink Live TV, ktorá je pre všetkých satelitných zákazníkov automaticky súčasťou satelitného predplatného, nájdete tu.

 

Váš freeSAT